| anonim346575 a întrebat:

Vreau sa comand de pe okazii.ro set gantere a cate 20 kg fiecare si voiam sa stiu daca sunteti care ati comandat ceva de pe site sau daca ati comandat chiar gantere, vreau sa stiu daca ati primit ceea ce ati comandat.

4 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ionut_2786, Pentru a putea sa cumperi un produs de pe Okazii.ro trebuie sa ai minim 18 ani. Pentru asistenta, ne gasesti la suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Gantere n-am cumparat dar am cumparat alte chestii si a fost ok de fiecare data. Uita-te si tu sa aiba cat mai multe calificative pozitive si sa iti ofere garantie de livrare pentru orice eventualitate

| anonim346575 explică (pentru AndreeeaConstantin):

Auzi dar u cati ani ai? eu am 16 si vreau sa stiu daca pot comanda? prin telefon de ex

| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

De vreo 2 luni daca nu ma insel orice firma de curierat rapid ( iti sugerez sa folosesti una si nu posta ) iti da voie sa te uiti in interiorul coletului, in caz ca nu este ceea ce ai comandat ai sansa sa refuzi comanda.