| anonim346575 a întrebat:

Ce sanse sunt sa iau teapa pe okazii.ro vreau sa comand niste gantere de 20 kg link cu cel care le vinde http://www. okazii.ro/fitness/gantere-si-haltere/gantere-cauciucate- set-40-kg-2-x-20kg-livrare-in-toate-orasele-comune-sate- a130547679 m-am uitat la calificative si sunt care au cumparat si le-au primit

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

98.6% calificative pozitive (din 1220 )
Eu zic ca sunt sanse mult prea mici sa iei teapa.

| anonim346575 explică (pentru CM7YRE):

Pai am vazut ca au mai comandat si le-au primit ca avea calificativ pozitiv

| Albu_Mihai_1979 a răspuns:

Pai bravo. te-ai uitat unde trebuia.are calificative pozitive garla si iti mai da si garantie de livrare deci e numa bine. te apuci sa tragi de fiare?

| anonim346575 explică (pentru Albu_Mihai_1979):

Da man dar garantia e numai daca ma duc sa ridic de la sediu