| endlessnameman a întrebat:

Cand returnezi un produs eMAG trebuie sa fie in punga eMAG sau pot sa-l pun in altceva? Adica e sigilat si mi-am dat seama ca am luat produsul gresit dar punga de la eMAG in care vine am rupt-o.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa il pui in ce vrei, cutia lui sa o ai

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Salut, daca e vandut si livrat de eMAG, poti sa te duci in showroom sa l returnezi trebuie sa ai doar cutia, daca i tel incarcatortul, nu contează punga,

| danieldianys a răspuns:

Cred ca ti-ar prinde bine acest articol despre retururi Emag: https://www.telefoncontact.online/......as-cu-pas/