| Legion7X a întrebat:

Care aveți card sodexo, voi vă puteți vedea soldul?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acum zece secunde, da!

| Legion7X explică (pentru sierra1):

Ce aplicație folosești? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sodexo.cwc.ro asta nu pot vedea soldul deși mi-am făcut cont

| sierra1 a răspuns (pentru Legion7X):

Asta.
incearcă să dezinstalezi și să reiei tot procesul de la capăt

| Legion7X explică (pentru sierra1):

A făcut-o de două ori și tot degeaba. In final acum 2 min, am sunat la un nr de pe cardul sodexo și mi-a raspuns robotul cu câteva opțiuni. Așa am aflat soldul.

| Legion7X explică (pentru sierra1):

Nu merge nici id de înrolare de pe spatele cardului din 12 cifre. Este o porcărie de aplicație. Am avut și edenred, și nu se compară laughing