| Good Cat a întrebat:

A-ti folosit tigari electronice? Sunt bune de ceva?
http://www.tigaraelectronica.ro/
Multumesc.

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pana si tigarile se modernizeaza. In loc sa fie distruse de pe fata pamantului, se modernizeaza. Oare ce o sa mai urmaze? Tigarile facute special pentru copii?

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Bna~! am 14 ani deci nu fumezlaughing dar am vazut tigara electronica la o persoana siel a zis ca e buna ca nu iti afeceaza sanatatea., dar mama lucreaza in spital (nu este doctora) si a zis ca si acestea iti afecteaza sanatatea.Nu stiu de ce laughing e cam greu de explicat, dar au si ele acel "fitil" care face rau organismului

| eugem35 a răspuns:

Da este nicotina terapeutica sunt utile pentru ca nu mai inhalezi gudronul si monosidul de carbon acestea distrug plamani nu nicotina din cate stiu si narghileaua este sanatoasa. foloseste cu incredere

| M3ntosana a răspuns:

Tigari electronicelaughinglaughinglaughing hai ca am auzit-o si pe asta

n-am folosit...(tutunul dauneaza grav sanatati)laughinglaughinglaughing

| Gosh. a răspuns:

Haha laughing
ce inventie ciudata
pai nu stiu.atata timp cat nu imi afecteaza sanatatea, cred ca da!

| EnjoiProSkater a răspuns:

Are 14 ani si nu fumeaza eu fumez de la 10 ani rolling on the floor si acum am 15.

| Luis2u4u a răspuns:

Da sunt bune, eu am folosit una cumparata de aici http://www.php-tigaraelectronica.ro/ si mi s-a parut foarte ok!