| jocuri888 a întrebat:

Ce tigari electronice sunt bune? dau funda pls
e-cigarette sunt bune?

Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Joye Ego.
Am incercat mai multe, asta mi se potriveste mie cel mai bine, bateria ma tine o zi, cartusul il umplu destul de des dar asta e in functie de cat ''tragi'', sunt cu sticluta de lichid dupa mine dar e ok, aromele ti le alegi tu, mie imi plac cele de vanilie, trandafiri si eco-pur. E-tigarile sunt bune in comparatie cu tigarile obisnuite. Nu mai bagi in tine miile de gudroane si compusi cancerigeni, te lupti numai cu nicotina.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pot avea efecte negative asupra sanatatii dar ce rost are sa le folosesti mai bine fa-ti alta ocupatie mai buna

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

DSE901 au fost cele mai bune pe care le-am incercat. Dar toate au minusuri si toate se uzeaza in cateva saptamani/luni. Impresia mea e ca nu reusesti sa te lasi de tigari pana nu intelegi ca fumatul este o boala si tu un om bolnav care trebuie sa se vindece. Eu n-am reusit inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti tigari electronice foarte bune: http://www.e-tigara-electronica.ro

Răspuns utilizator avertizat
| Predescu_Elena_1988 a răspuns:

O sa te lasi tu de fumat cu joye ego cand or zbura porcii!