| Andrei_5551 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau unei fete de 15 ani de craciun.
Nu o plac dar la noi la liceu asa se face, se alege prin tragerea unui bilet cui trebuie sa ii dai cadou. Tin sa mentionez ca bugetul e de maxim 20 de lei si fata mi-a zis ca daca ii iau plusuri le da foc.
Astept sugestii va rog

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Urat din partea ei! Cadourile trebuie apreciate, gestul conteaza!
In orice caz, daca tot e asa de simandicoasa, poti sa te uiti de un ceas sa se incadreze in buget, o pusculita, un pandativ de argint.
Sa ii faci si o felicitare, asta daca iti place sa te implici. Sau poti sa te uiti de niste brose frumoase. In ziua de azi sunt o gramada de chestii, inclusiv hand made! succes!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un animalut haios de plus sau de la un magazin de tipul Meli Melo un accesoriu fantezie. Idei poti lua si de aici http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-1.html

| cat a răspuns:

Scuze, fara animalut de plus. Nu observasem ca l-ai scos de pe lista.

| bubulinalina a răspuns:

Http://www.fashionup.ro/sale!/femei/accesorii/filtru:pret:9~18.html... tot ce gasesti aici este pana in 18 lei. garantez pentru seriozitatea site-ului. eu cumpar foarte des de la ei