| AnaGabitza95 a întrebat:

Stii. eu si cei mai buni prieteni ai mei. avem o traditie de cativa ani incoace, de a ne lua cadouri. la paste sau la craciun. trebuie`sa iau 3 cadouri la 3 fete. si un cadou pentru un baiat. ce-as putea sa iau? sugestii va rog. dau funda :X:X

2 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

Depinde in ce valoare vrei sa te incadrezi. daca e ceva simbolic sau nu. oricum, gadeste-te ce ar aprecia, daca felete ar aprecia parfumuri sau lucruri de genu sau nu, poate ceva articole vestimenare, cat priveste tipul, in cazul in care e fumator, fa-i cadou o narghilea. tipii tind sa aprecieze cadouri de genu. daca nu e fumator, cumpara-i de exemplu ceva care ar putea fi la unison cu una din pasiunile lui, astfel vei fi sigura ca va fi multumit.

| elenac a răspuns:

Bluze, lanticuri sau traditional maimutoaie de plus.la baiat parfum sau un set cu mai multe lucruri