| mandarincikk a întrebat:

ajutati-ma, spune-ti va rog ce cadou original pot sa-i fac iubitului meu cu ocazia implinirii 1 an decind suntem impreuna. Fundaa pentru cea mai buna si originala idee!:*

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai poti face o pasare origami, pe una din aripi sa scrii numele tau, iar pe alta, numele lui.
Si cand se inchid ( se apropie ) aripile, asta poate reprezenta ca sunteti impreuna si ca va uniti si la bine, si la greu.
Succes. happy
puppy dog eyes

| andru10best a răspuns:

Un calendar cu cate o poza cu voi din fiecare luna. Sau un jurnal in care sa scrii amintirile care le ai despre voi. Sau 12 ciocolate pe care sa scrii cate ceva despre fiecare luna in care ati fost impreuna. Poti sa te inspiri aici: http://www.surprizewow.com/blog/

| TonyTZu a răspuns:

Poti sa ii ei un tricou care sa scrii ceva pe el sa ii ei un ceas de mana nu stiu ceva

| Otils a răspuns:

Intra pe www.letrico.ro si comanda un tricou personalizat :)