| Natalliiia1996nattyi a întrebat:

Ce cadou sa ii fac surorii mele de 1 an?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O carte cu ilustrații care s-o ajute să învețe animalele.
Baftă!

| rocket a răspuns:

Sandalute pentru primii pasi care sa o ajute la mers de aici: http://www.bumbi.ro/sandalute-ortopedice

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Depinde:
JucariisadUrsulet de plus,papusi,etc)
HainesadRochita,bluza,pantaloni,etc)
Carte de colorat (Animale,padure, etc)
Rontaitsadsuzeta, ceva care sa bage in gura dar sa fie moale-usor si sa nu inchita).
Poti sa ii oferi ceva simplu o minge mica (cea de tenis, foltbal, etc).

| andru10best a răspuns:

Jucarele

| georgeta27 a răspuns:

Hainute si jucarii

| bunicisibuni a răspuns:

Cumpără-i un ursuleț de pluș sau hăinuțe.

| Dan112 a răspuns:

Depinde cati bani ai... cel mai des la copii mici le fac cadori hainute sau jucarii daca e fata ii poti lua o papusa dar care sa nu i se scoata capu sau ceva sa nu bage in gura ca sa nu se inece, sau o jucarie din plus dar sa nu i se poata scoate ochii, nasu si etc... Funda? happy