| SarcasmBoy a întrebat:

Ce DSLR e mai bun,CANON sau NIKON? Recomandati-mi si mie unul, bugetul ar fi de 2000 lei.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca optezi pentru calitate si marca, ia un Nikon. Ti-am facut o selectie, ai aici cele mai bune modele:
http://bit.ly/1lELsOq
Plus, recomand sa iei de la eMAG, daca nu-ti place il poti returna. Eu as opta pentru D5100 dar poti sa iei si D3100, la oricare poti adauga alt obiectiv daca vrei ceva si mai bun, sa te ajute mai mult.

| KatlynKim a răspuns:

Am facut diferenta dintre doua poze identice dar fotografiate una cu Nikon si una cu, Canon. Cea facuta cu Nikon era mult mai clara si de calitate.

| LikeNike a răspuns:

Si Canon e buna dar eu zic ca Nikon e mai buna