| puscasul a întrebat:

Ce fel de xbox sa-mi iau 360 4 gb sau 250 gb dar stiu ca tot trebuie sa bag cd dar ce e mai bine ca am auzit ca xbox zgarie cd-urile.
E adevarat?
Funda

Răspuns Câştigător
| MrRava13 a răspuns:

250Gb cum a spus si BLKZ este mai bun, pe langa acestea poate mai vrei sa descarci alte joculete de pe XboxLive care o sa ia vreo 1-2 gb. Da Xboxul zgarie CD-uri doar daca il misti in timp ce le citeste, ma gandesc ca doar aia cu mancarici incep sa-l invarte cand baga CD-ul. Cumpara-l linistit.

9 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Ia-ti varianta de 250 gb, ca sa nu stai si sa tot bagi cd-uri(instalezi direct jocul pe hdd). Intr-adevar, zgarie cd-urile, dar doar daca misti consola.

| MrRava13 a răspuns:

Scuzele mele andreyutza ultimul mesaj nu a fost pentru tine

| puscasul explică:

Xbox 720 va aparea si va avea blu ray si va fi 700 euro uitate la stirile pro tv.ro

| Johnweed a răspuns:

XBOX 360, este scula, dar XBOX720, este Bestial, habar n-am daca a aparut sau nu... Intereseaza-te!

| 02andreea02 a răspuns:

Da este adevarat xbox-urile zgarie am patit-o si eu te sfatuiesc sa nu-ti iei funda?

| MrRava13 a răspuns (pentru 02andreea02):

De ce sa nu isi ia? pentru ca tu nu ai avut grija de consola nu inseamna ca este de rahat.

| 02andreea02 a răspuns (pentru MrRava13):

Eu doar a.m.b.a.g.a.t.c.d.-.u.l. .s.i.a.i.e.s.i.t.z.g.a.r.i.a.t

| MrRava13 a răspuns (pentru 02andreea02):

250Gb cum a spus si BLKZ este mai bun, pe langa acestea poate mai vrei sa descarci alte joculete de pe XboxLive care o sa ia vreo 1-2 gb. Da Xboxul zgarie CD-uri doar daca il misti in timp ce le citeste, ma gandesc ca doar aia cu mancarici incep sa-l invarte cand baga CD-ul. Cumpara-l linistit.