| alesica a întrebat:

Ce i-ati lua iubitului vostru (care ar implini 19 ani) in afara de ceasuri bratari lanturi, parfumuri? plss cat mai multe idei

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cană personalizată.
Pa, pa.

| ciupyx a răspuns:

Iai un ipad 2, o sa fie in extaz :D http://bit.ly/ipad2-emag

| 10Cty a răspuns:

Depinde si de personalitatea baiatului si de ce ii place.
Eu as zice ca o perina cu poza lui, un ursulet de plus, o bluza/tricou, o cana personalizata, o poza in rama cu voi doi sau chiar numai cu el, set de parfum+apa dupa ras+deodorant... Sper ca ti-am fost de ajutor putin, spor la cumparaturi.

| littleali a răspuns:

O cana personalizata sau poate un tricou.

| AleczR a răspuns:

In general noi baietii, sau o mare parte din noi, nu de dam in vant dupa cadouri. e de ajuns sa ca persoana iubita sa-si aminteasca de ziua noastra si sa ne fie alaturi. Dar daca tii neaparat sa-i iei ceva. un ceas ar fi perfect.