| cristina6604 a întrebat:

Cat de buna este marca ruby rose? se spune ca nu este dar eu am niste produse si sun foarte bune.Voi ce parere aveti

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt acceptabile. Fardurile nu le prefer, dar rujurile chiar îmi plac.

| Hikarie a răspuns:

Produsele de la Ruby Rose sunt ieftine insa din pacate de proasta calitate. Eu nu ti le-as recomanda sa le folosesti pentru ca iti vei strica tenul destul de tare.
Cel mai bine e sa investesti ceva bani in plus in produse putine insa de calitate.

| floryroxy90 a răspuns:

Eu am cumparat o trusa de la ei si este buna, nu sunt proaste dupe parerea mea si am gasit si de unde sa le pot luoa mai ieftin http://miss-lady.ro/......-Rose.html

| DaYaNiXoxoPink0007 a răspuns:

Si eu folosesc rujurile lor
intr-adevar sunt acceptabile
ador nuantele