| Stefan03 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei P30 Lite? Este disponibil la Altex pentru 1.400 de lei, merita? Daca nu, ce alt telefon mi-ati putea recomanda cam in acelasi pret? (ma uit dupa unul care sa aiba o camera buna, nu extraordinara, dar buna) Multumesc!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cam multi bani, sincer. Ia uite si o comparatie interesanta aici - eu zic ca nu merita sa dai o gramada in plus pentru cam aceeasi poveste: https://www.pcgarage.ro/compara/1826596,1856910

| alexalx1234 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pocophone F1 merita la banii lui?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru alexalx1234):

Ca si performanta, clar! Au facut ei ceva sacrificii la camere, dar e ok oricum. Gindeste-te ca ai procesor de top la nivelul lui 2018 - inceputul lui 2019, acelasi cip care e in Note 9, ca sa dau un exemplu de la Samsung cu pret mai bine de dublu. Vezi aici: https://www.androidauthority.com/best-snapdragon-845-phones-855487/

| Stefan03 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok, dar de Samsung A50?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Stefan03):

Un Redmi Note 7 la pret de Samsung. Adica cu 50% mai mare cand e la super-promotie, in mod normal aproape dublu. https://www.pcgarage.ro/......-mah-blue/

| deix001 a răspuns:

Eu am telefonul aceasta de 3 săptămâni. Nimic de reproșat. L-am cumpărat cu 1500 lei. Eu cred că merită. După 3 săptămâni de când îl am, cum am zis, se mișcă impecabil, spațiu destul, 6gb ram. Dula părerea mea, merită cumpărat. Desigur, dacă nu ai în vedere și un alt telefon mult mai bun. Have a good day