| IssA_8982 a întrebat:

Ce parere aveti despre lg ks360? fundita primului care raspundebatting eyelashes

13 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

E un telefon bun şi îmi place aspectul pe care îl are.

Aici sunt mai multe detalii despre el:
http://www.go4it.ro/......-3243181/.

| patty32 a răspuns:

Eu amhappy
Mi`e drag tareelove struck

| pwp a răspuns:

E cel mai tare telefon(parerea mea)

| RecycleBin a răspuns:

Nu prea imi place design-ul, dar e fhain.big grin

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

E tarewinking am avut love struck

Priveste :

* Camera de 2 megapixeli cu autofocus
* Video Record (MPEG4 & H263)
* Video Player
* Display de tip TFT, 2. 4 inci, 262k culori, rezolutie de 240 x 320 Pixeli
* Mesaje: SMS, MMS, Email, Instant, T9
* Music Player (MP3, AAC, AAC+ & eAAC+)
* 64 de sonerii polifonice/MP3
* Jocuri Java
* Organizator
* Apelare touch screen
* Tastatura QWERTY
* Handsfree
* Conectivitate: USB, EDGE, Bluetooth, GPRS
* Retea: tri band (GSM 900, GSM 1800 & GSM 1900)
* Internet: browser WAP, XHTML HTML
* Memorie interna de 15 MB plus slot pentru card de memorie MicroSDTM de pana la 4 GB
* Dimensiuni: 101. 5 x 51 x 16. 8 mm
* Greutate: 108 g

| Tucică a răspuns:

Nustiu ce sa spun. Este un telefon destul de frumos la design dar la generale nu stiu daca este un telefon bunisor. 15 Mb memorie interna si slot de pana la 4 gb. Nustiu eu l`am gasit cu 358 lei. Eu am un Motorola Z6. Is foarte multumit de el. Il am de 1 un si is multumit. Acum e alegerea ta. Dar daca eram in locul tau nu l-as lua. Bafta!

| # Soranna :x a răspuns:

Pai`. eu una am avut lg ks360...
si e marphaa`...
da nu cine stie ce`tongue

| andutz a răspuns:

Un telefon dragut. dar foarte sensibil. vroiam sa`mi iau si eu dar m`am gandit ca, fiind de la lg, nu prea merita, ok.cum vrei tu acum.vezi mai multe informatii aici http://www.gsm-portal.ro/ro/lg-ks360/ sau cauti pe google lg ks360 detalii... sper ca te-am ajutat.pa:*

Răspuns utilizator avertizat
| yonnutz17 a răspuns:

Are si o colega la fel si e foarte belea foarte elegant

| yonutz1996 a răspuns:

Am unul albastru da te sfatuiesc sa nu iti iei pentru ca eu l-am scapat odata si nu mai sta cardul in interior si se cam duce softu repede

| Andra_5616 a răspuns:

Este dragut telefonul :X... Daca iti place poti sa ti. l cumperi.meritatongue

Este un telefon fain ca design, dar nu este prea bun tehnic vorbind. mai bine ai da aceiasi bani pe un telefon la fel de dragut dar mai folositor.