| bluesky a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul www.sevensins.ro? Sunt de incredere? Produsele sunt de calitate? Si daca ati putea sa imi recomandati site-uri de pe care pot comanda lenjerie intima(sutiene mai precis:D).

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Da, sunt foarte serioase, sora mea a comandat de aici, şi au venit. produsele sunt de calitate, foarte bune, iţi recomand.

Baftă!

1 răspuns:
| Bdl_Alexandra_1990 a răspuns:

Prefer sa achizitonez lenjeria intima de pe www.fashionguest.ro, preturile sunt mai bune iar calitatea nu lasa de dorit