| DiaaaaBlondii a întrebat:

Buna seara TPU! ma puteti ajuta cu ceva? chiar nu stiu ce sa fac, si parerile voastre mi-ar fi de mare ajutor.
Saptamana viitoare am un weekend intreg dedicat prietenului meu si chiar nu stiu ce lenjerie intima sa-mi aleg..am doua variante :
http://www.sevensins.ro/desuuri-incitante/beauty-night/l a-luna/ sau
http://www.sevensins.ro/desuuri-incitante/avanua/nadin/
voi ce parere aveti. tineti cont de faptul ca lui ii plac foarte mult lenjeriile intime si chiar vreau sa-i fac o surpriza si sa fie cel mai special weekend. dar nu stiu pe care sa o aleg.
P.s :fara comentarii rautacioase va rog :) Dauu funda :-*!

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Nu prea conteaza, atâta timp cat te iubeste si tu pe el. Cred ca o sa ii placa amandoua lenjeriile. Dar mie imi unu imi place mai mult prima. O sa il surprinzi placut, si cred ca e un tip norocos.

| DiaaaaBlondii explică (pentru varcolaccc):

Stiu ca nu prea conteaza atata timp cat ne iubim dar vreau sa-i fac o surpriza, nu vreau sa-l dezamagesc, vreau sa-mi iasa tot ce mi-am propus perfect. Si sigur o sa o aleg pe prima. Mersii pentru sfat kiss

| varcolaccc a răspuns (pentru DiaaaaBlondii):

Cu plăcere :*

9 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Prima! Culoarea rosu e foarte sexy!winking

| DiaaaaBlondii explică (pentru JustRoxanne):

Deci primaaa? rosieebig grin? oare o sa-i placa :-s?

| CristianAnonymous a răspuns:

Hmm :X, Eu zic ca prima.

| DiaaaaBlondii explică (pentru CristianAnonymous):

Mersii. toata lumea asa a zis, pana si prietena cea mai buna cand i-am aratat poza a zis ca o sa-mi vina super.dar am zis ca vreau sa ma conving pe tpu..si cred ca m-am convins:d mersiihappy

| CristianAnonymous a răspuns (pentru DiaaaaBlondii):

Cu placere happy