| andrul a întrebat:

Ce parere avezi despre site-ul okazii? ati mai achizitionat produse de pe el?

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Este ok site-ul,iar preturile sunt chiar mici la unele produse,in comparatie cu alte locuri.Te uiti la fiecare utilizator dupa calificativele primite cate negative,cate pozitie, neutre, astfel iti faci o idee despre acea persoana daca merita sau nu sa comanzi de la ea.

8 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Eu am cumparat de pe okazii si nu am avut niciodata problemewinking

| Minnie a răspuns:

Am cumparat foarte multe carti de pe okazii si toti vanzatorii au fost extrem de seriosi.

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu una prefer să ies cu amicele la cumpărătui, nu să le fac pe net.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam cu risc ca unii iti mau dau tepe, dar te uiti la calificative si iti faci o parere despre vanzator

| TomJerry a răspuns:

Si eu mi-am cumparat pantofi...foarte ok, n`am avut probleme

| ciupitumariusionut1234 a răspuns:

Am cumparat de pe okazii si chiar e un site serios

| Flaviu_7397 a răspuns:

E un fel de ebay romanesc. E de incredere. urmareste utilizatorii care au rank bun, aceia sigur sunt seriosi

| Mojooo a răspuns:

E ca la loterie gasesti 6 /49 seriosi...