| BarbieGirl_8599 a întrebat:

Ce parere avezi de...
uniformele scolare...

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

Imi vine sa borasc cand aud de astea...
fiecare are propriul sau stil...
sa te imbraci in fiecare dimineata cu acelasi lucru...(mai ales daca esti fata ca noua ne place sa ne imbracam diferit si original...)

9 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Depinde. Unele sunt oribile dar altele superbe cum sunt cele de la REBELDE. Uite o poza. http://www.google.ro/......tp?/imgres

| DeEAஐ a răspuns:

Sunt "cool", parerea mea:Xmereu mi-au placuthappy

| ioana_7606 a răspuns:

Sunt multe argumente pro si contra unii cred ca sunt bune altii nu.
Fiecare cu parerea lui.Mie una nu'mi plac si sunt norocoasa ca nu am in sc.Dar sunt sigura ca am parea mai organizati cu uniforme.

Pa, pa

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Eu am o parere ft ft rea=>e naspa sa te imbraci in fiecare zi cu uniforme e stricator copiilorlaughinglaughing fiecare se imbraca cum vreabig grin si putin buna=>daca vine cineva o persoana importanta din alta tara dupa cum va vedea elevii imbracati in uniforma isi va da seama ca aceasta scoala este o scoala educata si ordonatabig grin

| EvangelineDS a răspuns:

Le urasc! ar trebui sa ne lase sa venim cum ne place nici obligata de dirig nas veni in halu ala la scoala
da ma rog fiecare cu parerea lui

Răspuns utilizator avertizat
| caty_3663 a răspuns:

Sincera sa fiu imi displace uneori sa ma imbrac in fiecare zi cu uniforama dar prin acest lucru se distrug diferentele dintre elevi.

| dianna_2063 a răspuns:

Pai ce parere sa am, ni le-au impus si noua.tot liceul a fost nevoie sa cumpere, e bine ca ne-au lasat sa alegem una pentru toti prin vot...