| 1Q a întrebat:

Ce s-a intamplat cu olx, ca acum cand incerc sa pun un anunt la vanzare imi apare ca trebuie neaparat sa platesc 2 euro sa nu stiu ce, numai este gratuit? Voiam sa adaug anuntul in categoria it, pc, laptopuri si imi zice ca nu mai pot sa adaug in aceasta categorie decat daca platesc si am incercat si alte categorii so tot la fel, ce sa fac? Stie cineva ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

OLX a fost la inceput gratuit dar odata ce s-au inmultit anunturile, au si ei de platit servere, angajati, hosturi etc
Probabil ai atins o anumita limita de anunturi in acea categorie si ca sa adaugi un anunt nou ori platesti ori astepti un anumit nr. de nu stiu cate zile...de obicei 2 saptamani sau mai mult

| aXy99 a răspuns:

La mine a functionat, trebuie sa astepti putin sa fie verificat anuntul.

| gogu220 a răspuns:

Publi24 mi se pare cel mai uşor de folosit, de postat, de urmărit o postare, de actualizat anunţul.
OLX şi La jumate sunt cam greoaie, pozele sunt una sub alta şi nu sunt estetice (prezentarea lor), clasificarea domeniilor şi a oraşelor este mult mai uşoară la publi24.