| JeKyLl a întrebat:

Salutare TPU!

Ați mai întâmpinat cumva problema ca atunci când doriți să adăugați un anunț cu o mașină de vânzare pe OLX, anunțul vostru să fie dezactivat după ceva timp pe motivul că,, Am publicat anunțul într-o categorie greșită,, deși categoria era corectă? Cum ați rezolvat?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-am intampinat.
Dar zilnic raportez anunturi postate aiurea, cum ar fi cele de Vauxhall in categoria Opel.
Taranii care vand sicrie cu volanul la perete ar trebui sa posteze la piese, sau cel putin sa respecte categoriile: Vauxhall si "volan pe dreapta".
Poate "te-ai incurcat" si tu la ceva similar.
Oricum, presupun ca poti reactiva anuntul, sau poti lua legatura cu cei de pe site, la sectiunea "contact".

| Wr3nch a răspuns:

Postezi alt anunt. Te asiguri ca e la auto, moto si ambarcatiuni, categoria autoturisme, si selectezi marca corecta.

| Brizbriz a răspuns:

Ma duc la doctor...
cei care fac, greseli de intelegere a realitatii, si mai rau, li se pare ca sunt corecti, sunt caz grav pentru ei si societate