| Stefan_Manuela_1975 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Nefera De Nil si Cleo De Nil? este cadoul pentru fica mea, sunt niste papusi monster high.

Răspuns Câştigător
| METALL2000 a răspuns:

Ambele sunt dragute dar as prefera mai mult cleo de nil, mult succes! happy

8 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Nu le am deloc cu papusile, dar soramea spune sa alegi Cleo De Nil ca e mai frumoasa.
Funda?

| Differentx13 a răspuns:

Cleo De Nil happy

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Eu zic 'nefera de nile' ...am intrebat mai multe prietene si toate au zis Nefera De Nile'...Bafta!

| lovemusic90 a răspuns:

Verisoara mea le are pe amandoua si mie mi se pare Nefera de Nile mult mai frumoasa. Sper ca fiicei tale o sa'i placa cadoul. Mult succes.

| Ana22229 a răspuns:

Cleo e mai adorata de fete apare in multe episoade si nefere e cam incruntata

| violetainromana a răspuns:

Clar Cleo de Nile, in primul rand o sa o gasesti mai usor!

| rralu123 a răspuns:

Vezi ca se scrie CLEO DE NILE.

| BibiPisoiash a răspuns:

Nefera De Nile acum depinde cfe i place fetitei.