| EuTeIubescBa a întrebat:

Ce sa imi cumpar? Bishon, Pittbul sau buldog? ( caine, in apartament ).
Bishonu e tare dragut, dar toti cainii il pot bate, iar daca ai pittbul sau buldog nimeni nu i poate bate, si daca iesi noaptea afara nu se ia nimeni de tine.
Ce sa imi iau? plss mai multe sugestii.:*

8 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Bishon...cum sa tii un pitbull sau buldog in apartament?>O

| munmadi a răspuns:

Eu cred ca un pittul

| EuTeIubescBa explică (pentru iFollowRivers):

O prietena are 2 pitbuli in apartament. : )

| iFollowRivers a răspuns (pentru EuTeIubescBa):

Omglaughing) nu te-as sfatui

| EuTeIubescBa explică (pentru iFollowRivers):

Da oare cresca ffoarte mari? thinking

| iFollowRivers a răspuns (pentru EuTeIubescBa):

Daalaughing

| lorenyta13 a răspuns:

Bishon
e foarte dragut

| cainiderasa a răspuns:

Pitbullii sunt agresivi daca nu ii dresezi si le trebuie spatiu, bulldogul e lenes si nimeni nu se teme de el, bichonul poate fi furat.Cel mai bine ar fi sa iti iei un shih tzu, stie sa se pazeasca si e bun pentru apartament.