| BbOoYyKkAa a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar... dati-mi niste sugestii va rog

Răspuns Câştigător
| Bledea a răspuns:

Poi: Iphone, Galaxy S2, Lg P500,
Nokia n8, Nokia n97, Smartphone
Blackberry curve,
Dar ti'as recomanda un telefon gen BlackBerry fiinka este cu butoane nu cu tooch si tine mai mult incarcat...Un telefon gen: Lg p500..de asta am eu, sh tine doar 2 zile incarcat daca askult muzica imi tine cateva ore...

5 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Spune cam ce buget ai iti poti lua un Nokia c3-01 sau c7 is faine mai ales c7

| BbOoYyKkAa explică (pentru LeMike):

Eu acum am un n73 si ai cam batran....acum vreau sa-mi fac doar o sugestie

| fyrelord a răspuns:

Nokia cea mai buna optiune daca nu ai bani de smartphone.

| MariaRawr a răspuns:

Iphone, Samsung Galaxy S plus, 2, 3, LG optimus sol, Samsung galaxy Gio, Samsung star 1, 2, 3, Nokia N8, Nokia N9, BlackBerrry Curve, Samsung Corby(asta e km nasoala variantalaughing) GAlaxy: ace, fit, young, wave, HTC cha-cha, LGp500, LG K500Cookie sunt multe modele nici eu nu le stiu pe toate.laughing Funda?puppy dog eyes

| CodrinValentin a răspuns:

Daca ai destui bani ia-ti un Iphone, daca nu ia-ti un Nokia n97 e super tare!