| LnT a întrebat:

Buna!

Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu ce telefon.

Puteti sa imi dati voi niste sugestii?

Telefonul sa nu treaba ca 13, 14 mil

14 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună dimineaţa!
Îţi poţi lua Nokia c3, sincer toate telefoanele care le-am avut de la Nokia m-au ţinut mult. Ori un Samsung Galaxy. Depinde şi de gusturile proprii! Mai bine ţi-l alegi tu. Eu ţi-am dat câteva exemple.
Baftă.

| John1973 a răspuns:

Uite aici un telefon bun http://bit.ly/1yTZMJb

| CandyღDulceata a răspuns:

Buna big grin depinde ce telefon vrei cu tastatura querty sau cu touch ...Iti recomand ca cel mai bun e SAMSUNG :X indiferent ce fel. Iti spun ca mie mi se pare un telefon excelent Samsung all star 2 este perfect pentru orice ocazie happy I`ati de care iti place si care te capteaza happy

| LnT explică (pentru CandyღDulceata):

Pai eu as vrea unu pentru internet! ceva business

| CandyღDulceata a răspuns (pentru LnT):

Pai... este bun pentru. internet happy navigheaza destul de repede, poti sa adaugi la favorite ..etc sau HTC eu HTC am sad si este numai pentru net...

| JordanMichael a răspuns:

Pentru ultimele modele de telefoane... poti intra aici http://telefon-performant.blogspot.ro/.
succes.

| ganutzu a răspuns:

Galaxy fit

| andreeasweetlove a răspuns:

Nokia 302 e perfect si super avantajos. Funda:*

| Mărăcineee a răspuns:

Eu iti recomand un Nokia Asha 200! Nokia+Qwerty+Dual sim! Bafta

| LnT explică:

Pai as vrea unul business si sa maerga bine net-ul

| ady900 a răspuns:

Sony Xperia U 1 mil

| Dascalu_Sebastian_1993 a răspuns:

Am un samsug gt s 8500 daca te intereseaza

| albertfiu96 a răspuns:

Buna.Eu ti-as recomanda un Sony xperia sola.

| InSid3 a răspuns:

Poi daca vrei un telefon nu de 13, 14 milioane ia-ti un Samsung star2, star3 /samsunggalaxi i5500 e pentru internet si nu depaseste 6 mil jumate/ti-as recomanda si un Nokia c3 sau c3 01.Baftawinking