| Andreeadeeabiatha a întrebat:

Ma gandesc sa-mi cumpar un telefon nou. Puteti sa-mi dati sugestii de anumite telefoane. De preferat sa fie mai mari

Funda

Răspuns Câştigător
| LupascuPaul a răspuns:

Daca vrei calitate iti recomand Samsung Galaxy S6
Daca vrei un telefon mare iti recomand Allview
Daca vrei sa ai boxe bune la el si sa asculti muzica ia HTC
Dar raman la parearea ca Samsung e mai bun
Funda?

7 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

HTC One
Samsung Galaxy S
Allview a5
iPhone 6 daca vrei mai mare laughing

| Necula_Liviu_1996 a răspuns:

Eu am un Allview p7 Seon, e un telefon bun, calitate preț, are ecranul de 5, 5' inch

| InfinityLove2000 a răspuns:

Microsoft 535 e mare si e un telefon foarte bun.

| CoSmInxD25 a răspuns:

Nexus 5 sau 6(desi eu merg pe 5) sunt cele mai bune alegeri.Androidul vine imediat cum aparenu are cine stie ce interfata peste si iti garantez ca android 8(sau in fine, peste 3 versiuni de android) acestea vor avea suport si pentru Nexus 5 respectiv 6, nefiind nevoie sa dai cine stie ce root sau sa instalezi cyanogen mod, etc.Chiar daca e 17 milioane, merita happy

| flowerpower5552766 a răspuns:

Iti poti lua Samsung galaxy S4 dau S5, i phone 6, one plus. Sper ca te am ajutat! ☺

| anonimãcusentimente9septembrie2014 a răspuns:

Cele mai bune de pe piata in momentul de fata sunt
Htc one m8
Samsung galaxy S4
Iphone 6
Depinde si de preferinte
Un telefon foarte bun, cu o memorie si o camera excelenta ar mai fi Samsung galaxy S 2

| cristi2709 a răspuns:

Iati si tu un Samsung galaxi s 6