| QiCKaaTc a întrebat:

Ce telefon Samsung Galaxy ( orice model ) cunoasteti, dar cu pretul mai mic. maxim 380lei?

Sau alt model de telefon, dar touchscreen, camera 2mp, slot card, aplicatii.

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Http://event.2parale.ro/......ents/click Asta e galaxy Y la numai 500, dar nu e cu touchscreen cu vrea QiCKaaTc.

5 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Asa cum spuneam si cu alte ocazii, eu am Star 2 duos http://event.2parale.ro/......ents/click si sunt foarte multumit de el, inca. Pretul e de 430. Dar am gasit si unu Galaxy 5 la 400. http://event.2parale.ro/......ents/click Galaxy mai ieftin decat asta nu stiu daca gasesti, si la liber.

| aura36 a răspuns:

Samsung galaxy Y.Dar costa 549 Lei la Germanos, si daca vrei 439 la Media galaxy

| rocket a răspuns (pentru aura36):

Http://event.2parale.ro/......ents/click Asta e galaxy Y la numai 500, dar nu e cu touchscreen cu vrea QiCKaaTc.

| deeadeea96 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini e foarte bun dar costa 600 lei sau mai mult big grin

| robertacarla36 a răspuns:

Nokia 71