| QiCKaaTc a întrebat:

scuzati-ma ca intreb din nou, dar intrebarile anterioare nu au avut raspunsuri...

Cunoasteti un telefon touchscreen, cu camera mai mare sau de 2MP, cu slot de card si alte aplicatii precum bluetooth? Pretul sau sa nu depaseasc 380lei.

Eu pana acum m-am gandit la un LG EGO T500, voi ce parere aveti? Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Adda1999 a răspuns:

LG GS290 ( COOKIE FRESH) Am si eu am dat 400 Ron pe el.Are internet, bluetooth etc.

4 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Un LG ego t500 are prietena mea pe roz.Si da asta ar fi bun.Ei ii merge foarte bine.Dar ar mai fi fain Samsung corby, eu pe ala vreau sa mi-l iau.

| Nanami利 a răspuns (pentru Nanami利):

Aici e despre Samsung corby : http://www.gsmarena.com/samsung_s3650_corby-2908.php
Corespunde cerintelor tale.
Dar poti sa iti iei si LG ego t500 ca si ala e fain.

| BlaaBlaa a răspuns:

Samsung GT - S 5230.

| joselu41 a răspuns:

HTC Touch Diamond