| QiCKaaTc a întrebat:

Cunoasteti vreun telefon asemanator cu Samsung Corby? Adica sa aiba: touchscreen,slot card, camera 2mp sau mai mult, bluetooth, etc. Si pretul. mai mic ( 0-380lei ) FUNDA!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Samsung s5570! E mai bun decat Corby si poti sa il iei la abonament. Succes!

| BountyLoverXD a răspuns:

Am eu unul Samsung s3370, i se mai zice si corby, si ii 3g, ii vreo 400 de lei, problema ii ca de curand mi sau stricat castile, da il am de un an jumate.

| BountyLoverXD a răspuns:

Pai e destul de bun, are facebook, Samsung apps, mai multe, bin acum astea merg doar daca ai abonament cu net, pcat ca nu poate reda avi sau flv, dar e fain.