| QiCKaaTc a întrebat:

Un telefon. Samsung, nu Galaxy sau. mai stiu eu ce telefoane ultra-performante.

Camera 2sau3 MP
Cu slot de card
Bateria sa tina
Un touchscreen frumos, sa nu se strice repede si... sa aiba o viteza buna.
N-am nevoie de aplicatii multe. Radio, bluetooth, jocuri, calendar, alarma, ETC.

Pret: 200 - 370lei. Sa NU depaseasca.

3 răspunsuri:
| DoodyAlexx a răspuns:

Iti recomand Nokia 5230 sau Nokia 5800. Am un 5230 de aproape 2 ani, nu renunt la el nici pentr un un iphone.

| costel121 a răspuns:

LG T310 Cookie Lite(pe asta il am eu si l-am stricatdoar odata cand a alunecat pe ghetea si am picat cu genunchiu pe el)
sau poti lua un Samsung Corby sau Samsung
-Samsung S5260 Star II
-Samsung C3300
-LG EgoT500
-LG T310 Wink
-Samsung E2652

Uita-te pe site-ul asta mai cauta si tu

http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/f:cu-touch-screen,pret=2/? orderby=1

| MariusF23 a răspuns:

Cred ca Samsung S5230 Star ar merge. Daca gasesti versiunea S5230W (cu wi-fi) atunci e si mai bine