| dectave a întrebat:

Cine face schimb de stickere Kaufland?
Are cineva 6 de la Europa Park?

8 răspunsuri:
| ROTazu a răspuns:

Salut... am citit intrebarea ta. Daca esti din Cj, ai noroc. intra pe http://totalbl-funnystuff.blogspot.ro/ pana la data de 22.07. 2012. Acolo poti schimba stickerele lipsa sau sa faci schimb, desigur poti si cumpara.

| dectave explică (pentru ROTazu):

Din pacate nu mai este timp. Nu sunt din Cluj, dar luni sigur as ajunge in Cluj ca am treaba acolo. Insa luni e 23. Oare se mai prelungeste? As avea nevoie urgent de 6 la Europa Park sau 1 si/sau 6 la Brasov.

| aurae a răspuns:

As dori ori ce piesa 6 dar mai am nevoie si de 1 si 4 PortAventura, 3 Legoland si 5 Europa parca.

| Alyn08 a răspuns (pentru aurae):

Am eu nr 6 Port aventura! aly_alyn88 si vb`m

| dectave explică (pentru Alyn08):

Ok. Discutam, desi e cam tarziusad. Sper sa se prelungeasca. Esti pe yahoo, nu?

| Simona-Nicoleta_Popescu_1990 a răspuns:

Ai cumva 6 de la bv?

| dectave explică (pentru Simona-Nicoleta_Popescu_1990):

Nu am niciun 6sad ai la europa parca? e piesa rara 6le si e greu de gasit, dar daca gasesc la cineva, sa vad ce cere in schimb, mai multe piese sau orice.

| Alyn08 a răspuns (pentru dectave):

Aly_alyn88 si negociem in legatura cu 6 PortAventura!