| Ionutlanlan a întrebat:

Cine știe coduri de reducere pe eMAG în luna iulie?(care chiar merg )

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sfatul meu e sa cumperi ce doresti atunci cand iti trebuie.De cele mai multe ori aceste reduceri nu exista, deci s-ar putea sa nu conteze in asa mare masura cum crezi tu.

| danieldianys a răspuns:

Iti dau un sfat foarte fain, suna la call center contact Emag si cere detalii despre viitoarele oferte. Vei primi si te vei ghida dupa ele. Iata datele de contact eMAG https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-emag-romania/