| i3Cookies a întrebat:

Cine stie un site de comenzi online serioasa? As dori sa cumpar un aparat foto.

Răspuns Câştigător
| mon@29 a răspuns:

Www.emag.ro
eu de acolo mi-am luat placa de par dvd-rom-u si multe altele e firma serioas... funda?:)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.emag.ro
si nu numai seriosi da si totu eftin cu 3 milioane iti ei un aparat digital de 12 mp, filmare HD si card inclus
eu mi-am luat calculatorul de acolo acum 3 zile si sa zicem am dat comanda azi si a doua zi a sosit, vin din bucuresti cu un WW transporter alb mare.
e cea mai mare firma de comenzi de pe net
++++ transportul gratuit, platesti numai produsu
cand vrei sa comanzi suni la numarul acela 0234... sau 0724... il ai acolo
iti dau un link de la eMAG cu aparat digital foto

http://www.emag.ro/......200blackEE
acest aparat e 4 milioane, mda, da filmeaza cu sunet si HD (hight definison)
si 12 mp camera:D
bine sunt si multe aparate si cu 2 milioane jumate care are camera de 14 megapixeli da filmeaza vga si fara sunet :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cid=38005

"Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !"

| floryn010 a răspuns:

Pcgarage.ro
emag.ro
pcfun.ro

Poti avea 100% incredere in astea big grin in opinia mea sunt cele mai bune si cele mai serioase magazine online

| Anya_5588 a răspuns:

Okazii unele ieftine.

| rutahippie a răspuns:

Hei,depinde de la ce firma vrei aparatul.Site-ul acesta e destul de serios, eu am dat de pe el comanda:http://www.cameredigitale.ro/fotodigitale/