| DaughterOfDarkness a întrebat:

Credeti ca niste pantaloni scurti mov inspre roz se potrivesc cu un maieu roz cu floricele mici albastre, albe, mov si galbene? Ca incaltaminte m-am gandit sa port niste sandalute aurii. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

La incaltaminte s-ar potrivi niste sandalute roz.big grin
sa se asorteze cu maieul si cu pantaloniihappy.
sau niste cizme de vara rozlove struck
ar arata superhappy

13 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Nu crezi ca e cam mult mov? mie asa mi se pare din descriere. din pacate nu am cum sa le vad, dar parca e mult happy

| OnlyGirl a răspuns:

Suna bine doar ca sandalele nu se prea potrivesc incearca niste sandale negre sau roz, sau daca chiar vrei sa porti sandalele aurii incearca niste acesorii aurii cum ar fi: o esarfa, o bratara, niste margele sau o gentuta aurie

| Antonik a răspuns:

Depinde si cu arata...parca te-ai asortat prea mult.eu zic sa incerci culori diferite, nu sa fi toata imbracata intr-o singura culoare. Poate in realitate arata mai bine. Oricum, ce spunem noi sunt doar niste pareri, insa, tu stii cel mai bine. Succeswinking

| flory_5471 a răspuns:

Dupa parerea mea nu se potrivesc deloc. De ce? Pentru ca toate piesele pe care le-ai ales atrag atentia foarte mult, au prea multe culori; roz, mov, albastru, auriu, alb, galben si toate la un loc arata ceva gen sorcova. Sa stii ca poti atrage atentia si intr-un mod frumos, nu trebuie sa te indrepti spre vulgar. Pastreaza de exemplu pantalonii scurti si in sus alege ceva simplu. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| scumpikxa a răspuns:

Ii ok numa ca trebuie neaparat sa adaugi accesorii (un lantisor lung de aur sau auriu, o bratara aurie etc... orice de aur sau cel putin pictat auriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Exact cum a spus si Alejandra. Depinde unde te duci...Si sa stii ca sandalutele aurii nu prea se potrivesc.Doar daca mai adaugi ceva tinutei, poate o esarfa sau o bratara aurie! Succes!

| Stefanaaa a răspuns:

Incearca niste sandale albe ar fi mai dragute.Nu aurii.Sau negre, ar merge.

| DeDii a răspuns:

Cu sandalutele nu prea sunt de acord poate niste sandalute mov, roz

| Anahiteamo a răspuns:

Pai.depinde si unde te duci. daca tie iti place, atunci nu e nicio problema.trebuie sa vezi cum iti sta. eu spun ca ar fi minunat sa te imbraci asa.sandalele pot fi si albe sau negre deoarece se potrivesc cu orice.
sper ca ti-am fost de folos
Bafta!winking

| MinnieHaha a răspuns:

Depinde unde te duci! imi place b totul pana la pantofi! incearca alta culoare! pupici****

| danielasisi a răspuns:

Ma gandesc asa sincer cred ca o sati stea bine de fapt cam asteas tendintele in anul 2010!

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Da imi place totul.pana la sandalutele aurii care nu au ce cauta.bine acum uh alegi cum iti plake.parerea este sa iti iei niste sandalute albe daca ai sau chiar un papuc cu deget alb, mov daca ai, desigur! succes!