| RoxiutzaRux a întrebat:

Am o idee de tinuta pentru o plimbare. DEci pantaloni scurti gri, top roz, sandalute negre, gentuta neagra. ce parere aveti? ceva sfaturi!?

2 răspunsuri:
| Morena30 a răspuns:

Este o idee buna daca vrei sa fii obisnuita, ca toate fetele.Dar daca vrei sa fii mai speciala, sa fii o adevarata aparitite de ce nu incerci sa nu mai asortezi lucrurile atat de mult? Sa spunem ca topul si pantalonii ii lasi dar schimba sandalele ori geanta. Poti opta pentru niste sandalute intr-o culoare mai puternica sau poate neutra iar astfel vei putea lua o geanta cu un imprimeu floralwinking Eu te sfatuiesc sa nu mai folosesti negrul in cantitati mari vara.Vara trebuie sa fii vesela, bine dispusa si colorata :X (in niciun caz asortata). E doar parerea mea dar ti-am spus ca e ok daca nu vrei sa te complici si sa ai un look obisnuit.Eu ti-am dat un sfat care sper ca te-a ajutatbig grin Oricum daca vrei sa ramai cu tinuta aia incearca niste accesorii mai glamour: multe bratari sau mai multe lanturi ori coliere(dar niciodata ambele pentru ca incarca foarte mult)

Sper ca totusi ti-am fost de ajutorwinkingO vara cat mai placuta!:X

| JHFAK a răspuns:

Bagi topul in pantaloni si pui o curelusa subtire neagra sa aiba sens asortarea.