| 009 a întrebat:

Cu ce asi putea asorta o rochie pana deasupra genunchilor dintr-un material de genu
http://www.layoutsparks.com/1/40606/cheetah-lady-animal- print.html
da mai inspre albastru inchis-negru? mentionez ca e simpla

4 răspunsuri:
| menotyou444 a răspuns:

Eu zic ca sa fii mai unicata...cred ca niste pantofi rosi.cu toc dar sa porti ciorapi negri.Pantofi sa fie ceva in genu http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_10922.jpg dar fara floarea aia si fara geanta sa te dai cu ruj rosu machiata cu negru par undulat dar lasat in jos niste margele lungi negre niste cercei...care ii ai tu sa se asorteze si cam atat si poti sati prinzi si un trandifir mai inchis in par ar sta super
Scz daca nu-ti place dar cand am vazut materialul deja am vazut costumatia cu totul si tiam ziso tie sper sati placa si nu da bani degeaba pe pantofi de la Zara fite si pretenti mai bine cumperi ceva bun si de calitate app frumos material sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pantofi negri decupati in fata(se gasesc la zara) si o geanta plic simpla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantofi negri, cu toc mai mare decupati in fata (se gasesc la zara la un pret rezonabil) si o geanta plic simpla