| Parman a întrebat:

Cu ce firma de curierat vine melarox daca stiti au ei de la firma sau folosesc fancourier urgent cargus etc? a dat un prieten comanda si nu stie, ma intrebase pe mine dar nu am idee. poate are la cunostinta cineva de aici////si in medie cat dureaza comanda? din review-uri am vzt ca sunt jeguri si de aia mai bine da retur sau refuza coletul(nu raspunde la courier)-cred ca de aia ma intrebaserolling on the floor)))

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Fan curier este cel mai ok. Atunci când se execută comanda trebuie să specifice la observații: "Nu accept livrarea decât cu Fan Courier. Orice altă firmă de curierat va duce în mod automat la anularea/refuzul comenzii."

| Parman explică (pentru anonimg):

In fine el a rezolvat cica

| Wr3nch a răspuns:

Nu conteaza cu ce firma vine, oricum poate refuza sa ridice, si daca nu a platit cu card e lux.

| Parman explică (pentru Wr3nch):

Da el nu a platit cu cardul

| Wr3nch a răspuns (pentru Parman):

Atunci refuza si salut. Oricum ai dreptul de a renunta la comanda. Sau daca inca nu a fost rimis poate suna la ei si sa ceara anulare.