| anonim_4396 a întrebat:

Cum functioneaza returul de la eMAG? Am dat acolo "Vreau schimb cu un produs diferit" si nu m-a lasat sa aleg ce produs vreau la schimb sau imi dau ei asa la nimereala un produs?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu le dai produsul inapoi, iei bani si iti cumperi ce vrei, eu asa am facut cu eMAG, am avut un laptop vreo o saptamana, mi-au dat bani inapoi, am cumparat un laptop scump, eMAG sunt foarte intelegatori vb cu eMAG pe Facebook, mi-au dat casti noi chiar dupa 1 an de folosinta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pai vb cu ei, ce au spus

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Super si acum vrei sa vb despre viata de apoi?

| Bizon95 a răspuns:

Iti dau un produs de aceeasi bani mai mult sau mai putin (iti dau bani inapoi, platesti ceva in plus) CARE TE SATISFACE
NU EXISTA "LA NIMEREALA", daca nu esti de acord, singura solutie e sa iti dea banii inapoi

nu numai ca nu au cum sa te forteze, dar "la nimereala" e absolut ilegal, NU au voie sa te forteze sa accepti un produs nedorit... EVERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR