| felisbalan a întrebat:

Cum pot cumpara o carte daca sunt din alta tara?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Rogi pe cineva sa o cumpere si sa ti-o trimita sau o cuperi tu direct de pe anumite site-uri care se ocupa cu asa ceva.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O poţi cumpăra online şi sunt curierate care livrează la domiciliu!

| Darkguy a răspuns:

De pe internet. Site-uri: Emag, etc.

| BluX a răspuns:

Comanda pe internet.

| Asami a răspuns:

Http://www.librarie.net/
Uite aici! Fac livrari si in alte tari. Poti lua prin Fan Courier si iti vine direct acasa, nu trebuie sa te mai duci la posta. Dar comanda trebuie sa fie de minim 20 lei. Eu am comandat 2 carti si astept sa vina. Sper ca te va ajuta. Succes!

| DesireMaria a răspuns:

Cred ca prin internet

| Lemurian a răspuns:

Internetul cel stralucitor si dragut dar si frumos! Exact asa!