| Robloxluver a întrebat:

Cum pot sa sterg o comanda din istoricul comenzilor de pe Emag?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pe eMAG nu se poate, sunt comenzile tale si se tine un istoric
dupa o anumita perioada de exemplu 1-2 ani, va fi greu sa vezi comenzile din trecut daca ai multe comenzi in trecut, si trebuie sa le afisezi pe cele vechi doar in urma configurarii, ceea ce poarta denumirea de filtrare
dar sa le stergi definitiv nu se poate la eMAG

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din pacate, nu se poate. Mie imi apar cumparaturile din 2018 big grin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca existe posibilitatea sa stergi

| Dragobeta a răspuns:

Numai una? Sa nu te prinda mama/nevasta? Nu poti.

| XMarya78 a răspuns:

Nu poti sa le stergi. Probabil ai cumparat ceva din Roblox si nu te a lasat mama ta.