| Darius_Link_1994 a întrebat:

azi am comandat de pe eMAG un procesor iar dupa ce am apasat pe butonul de confirmare a comenzii m-a redirectionat inapoi pe pagina principala fara sa-mi spuna daca comanda a fost plasata si fara sa primesc un e-mail de confirmare iar procesorul a ramas in cos(ceea ce e neobisnuit)Comanda a avut loc pe la ora 18:00 si tin sa mentionez ca am comandat fara cont, dar mi-am facut la scurt timp si nu aparea nimic in istoricul comenzilor(am folosit acelasi email).

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce-ti faci cont, trebuie sa faci comnada, nu inainte, ca nu se salveaza nimic.

| christall a răspuns:

Suni la ei si intrebi.