| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa invat sa merg corect pe tocuri mari sad?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

In fata oglinzii incepi cu pantofi / sandale care au tocuri mai mici, apoi cand stii deja sa mergi bine cu ele, poti incerca si cu tocuri mai mari.

| NiiEla6 a răspuns (pentru evenso):

Pe cele mici pot.

| evenso a răspuns (pentru NiiEla6):

Atunci incearca cu alea mijlocii si sa fii atenta sa mergi pe o linie dreapta inchipuita.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri înalte, sună m ai frumos, nu tocuri mari. Asa zic toate, tocuri marirolling on the floor

| xdBixii a răspuns:

- trebuie să exersezi, și să ai multă încredere în tine happy

| lola08 a răspuns:

Incearca mai intai pantofi cu tocul mic, mijliociu mare.inalta-te cu un pantof mic si cu unu mijlociu.asa te vei obisnui cun ala mijlociu, iar apoi unu` mijlociu cu unu mare

| malynaaa a răspuns:

Ca sa poti merge pe tocuri mari trebuie totusi sa fiii obisnuita cu tocurile si sa iti poti controla un echilibu al corpului.eu iti recomand sa incerci acasa in fata oglinzii si poti sa pui o carte pe cap ca sa poti vedea daca ai un echilibru