| Asta_MIka_Denny_1997 a întrebat:

Cum sa invat sa merg pe tocuri ...plz funda;:X

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Primul pas: iti cumperi o pereche
al doilea pas: le iei in picioare
al treilea pas: scoate pieptul inainte si stai dreapta de spate (ca sa vezi daca stai dreapta de spate pune-ti o carte pe cap, nu, nu e o prostie sa faci asta)
al patrulea pas: incepe sa mergi cu tocurile (exerseaza cate 10 minute pe zi)
al cincilea pas: poarta tocurile la ocazii, petreceri, dar nu in fiecare zi

Voila! stii sa mergi pe tocuri happy

1 răspuns:
| SmartLie a răspuns:

Iti iei in picioare incaltarile si mergi prin casa pana crezi ca ai invatat. asa a facut osramea happy si acum stie.

Funda plzz?

P.S.: nu uita sa faci pauze ca sa nu te doara picioarele happy