| web4k a întrebat:

Cum sa ma adresez la farmacie ca sa cumpar prezervative? Nu am fost in aceasta situatie niciodata si nu vreau sa intreb in asa fel ca toata lumea care va fi in farmacie sa se uite la mine. Durex vreau.

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

N-ai de ce sa-ti fie rusine! Esti activ sexual, ceea ce e normal.E O apreciere e ca te protejezi.

| Oana92 a răspuns:

Cumpara din supermarket ca e mai simplu, si oricum acelasi durex il gasesti mult mai ieftin in supermarket.

| greyhound a răspuns:

Te duci cu tupeu si ceri, si apoi ceri sa faci si proba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu o cutie de prezervative Durex. Mai bine la iei din supermarket ca acolo nu mai trebuie sa ceri, puri si simplu le iei tu.

Răspuns utilizator avertizat
| XxBlueRosexX a răspuns:

Fara sa te intimidezi spui " Buna as dori o cutie de prezervative" si gata e o chestie normala nu are de ce sa iti fie rusine sau le iei din supermarket dar alea nu sunt la fel de bune ca si durex sau de la o benzinarie acolo sunt durex. Eu anul trecut am mers singura la farmacie si am luat prezervative lu fratimiu si sunt fata. Funda?

| NnDWtf a răspuns:

Vreau si eu o cutie de durex cu arome.

| Wihox a răspuns:

Stai calm ca o sa iti dea farmacista pentru a nu face un copil urat ca tine!

| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai de ce sa te intimidezi pentru ca vrei sa cumperi prezervative? Ar trebui sa fi mandru ca ai nevoie de ele, sunt multi care ar vrea sa cumpere dar nu au cu cine sa le foloseasca laughing

| TheChineseMan a răspuns:

"Intri in magazin", "Iei prezervative"
Tu:Buna ziua
Ea:Buna ziua
Ea: 25 de lei
"II dai banii"
"Iei prezervativele"
Tu: La revedere
Ea: La revedere