| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Cum se procedeaza gand vrei sa vinzi pe mercador poti sa-ti iei teapa?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Pe Mercador sunt zeci, sute de vanzatori asa ca nu poti sa stii cat de serios este fiecare. Prefera tranzactiile cu firmele.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La vanzare nu prea ai cum sa iei teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai in cazul cand trimiti tranzactia se face prin curier. Daca va intakniti fata in fata,nu cred ca ai cum sa iei teapa pentru ca produsul se verifica. In urma cu cateva saptamani,un user TPU a intrebat cum isi poate recupera banii de la un user mercador,care ia trimis in loc de un telefon de ultima generatie...un Nokia stramos, foarte vechi.El a dat banii prin western union si acela a trimis un pachet prin curier, Cand a desfacut in casa pachetul a ramas surprins. Vanzatorul nu a mai raspuns la telefon, si-a sters si contul de pe mercador si... iaca teapa. Neaparat fata in fata cu proba produsului, altfel nu te sfatuiesc.

| AnneMarrie0802 a răspuns:

Nu cred
FUNDA?