| mariaciu a întrebat:

Cum se procedeaza la cumparaturile in rate? Se plateste lunar o suma pana la finalizarea pretului produsului, nu?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu, doar pana la jumătate laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cam asta scopul ratelor sa plătești lunar

| Dalmore a răspuns:

Da.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Se plateste un avans pentru produsul respectiv, iar dupa aceea rata lunara pana la terminarea achizitionarii obiectului respectiv.

| teo530 a răspuns:

Nu ma iti face pomana laughing

| mariaciu explică (pentru teo530):

Bai panarama daca dai raspunsuri da raspunsuri la ce intrebari se pun nu fa tu caterinca ca iti iau neamu undeva

| teo530 a răspuns (pentru mariaciu):

La ce intrebare ai pus pot sa te si *** in gura daca tu esti atat de prost incat nu sti cum se platesc ratele si vezi-ti de neamul tau de sugative