| mary9512 a întrebat:

Salut.am o intrebare...cum vine cu plata in rate? ca nu inteleg deloc.platesti fix suma produsului doar ca pe bucati.sau suma produsului si iti mai baga si de la ei? si cu treaba asta 12 rate fara dobanda.va rog mult. funda

Răspuns Câştigător
| SilverCry a răspuns:

12 rate fara dobanda se refera ca nu platesti nimic in plus fata de pretul acelui produs doar sa nu intarzii cu depunerea ratei!
Rambursezi rata lunara pana la data scadentei pentru a beneficia de dobanda 0% daca nu se adauga automat dobanda sau vreun comison de la banca.