| 1Q a întrebat:

Ce fac daca am comandat un pachet pentru un prieten insa am trecut adresa mea si numele lui cum îl ridic (eu sau el) si daca nu mai ridic comanda de la posta se întâmpla ceva după câte zile o trimite înapoi?

1 răspuns:
| wildfirerock a răspuns:

Mama mea e diriginta la posta din satul meu. Prietenul tau il ridica si cred ca dupa vreo 3 zile o trimite inapoi. Oricum, o sa platesti mai mult pentru colet ca se strange inmagazinarea. Mai mult cu 1 leu - 2.