| Sketch2 a întrebat:

Daca am comandat ceva de pe eMAG de 6 zile, iar dupa ce l.am comandat produsul nu mai era in stoc, livrarea va intarzia? Adica astept de 6 zile

Am comandat de la doi cumparatori, iar de la primul a venit azi, nu inteleg de ce celalat colet nu. Cand caut detalii comanda imi arata doar "comanda plasata"

2 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Daca ai putut face comanda, inseamna ca era pe stoc. S-a epuizat dupa aceea. Comanda ta este in curs de... nu stiu, ambalare, transport, undeva pe acolo.

| WoKy a răspuns:

E foarte posibil sa fie vreo eroare de la ei si sa nu mai aiba pe stoc, dar tinand cont de faptul ca eMAG e totusi o firma serioasa, ar trebui, ca o data ce iti spune comanda plasata si stii sigur ca produsul comandat a iesit din stoc dupa comanda ta, sa fie livrat.
Eu unul am patit cu un card de memorie. L-am comandat de BlackFriday anul trecut si nici in ziua de azi nu a mai venit. Suna la ei si te vor lamuri, garantat.